Nie potrafię śpiewać ani pisać, kiedyś odkryłam, że fotografia jest wspaniałym medium, by opowiadać o miłości.

Stoję z boku i obserwuję, wyłapując emocje rysujące się na twarzach ludzi i w ich gestach, uczucia wyrażane iskierkami w oczach…

Stawiam na szczerość i spontaniczność! W życiu i na zdjęciach!

Uwielbiam wiatr i wiosenne słońce.

Z miejskiego pośpiechu uciekam w naturę. Tam znajduję ciszę i inspiracje.

Sporo podróżuję, najcześciej z plecakiem na plecach i aparatem w dłoniach. Stąd na tej stronie tyle zdjęć ze świata.
Wyprawa autostopem po Ameryce Południowej, to jedno z moich ulubionych wspomnień!

Dobra kawa i ciasto… uwielbiam!

Ogromną radość sprawia mi, gdy innych cieszą i wzruszają moje fotografie. Wasze reakcje wynagradzają wszelkie trudności!

Mieszkam w Kopenhadze, a czasem w Poznaniu. Obstawiam, że dojadę wszędzie 😉

Hej!
Jak mi miło, że tutaj jesteś. Napisałam te kilka zdań o sobię, bo wierzę, że do powstania prawdziwych zdjęć bardzo istotny jest dobry kontakt fotografa i portretowanej osoby. Jeśli po tym krótkim wstępie uważasz, że nadajemy na podobnych falach, to nie pozostaje nam nic innego jak spotkać się przy kawie i porozmawiać!

O czym marzę?

Marzę by fotografować ludzi szczerych i do szaleństwa zakochanych! Oczywiście, że łatwiej fotografuje się ślub w pięknym miejscu, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Wybierzcie przede wszystkim miejsce, w którym możecie być sobą. To Wy tworzycie ten dzień, to za Wami pójdą Wasi goście, to Wasze uśmiechy, łzy i rumieńce na policzkach będą elektryzowały i sprawią, że zdjecia pozostaną żywe przez wiele wiele lat. A ja, jako fotograf, o niczym innym marzyć nie potrafię.

Co chcę Ci zaoferować?

Swój czas i pełne skupienie. Nieustannie uczę się by dostrzegać więcej i szybciej. Szybciej, bo uważniej. Chcę tworzyć zdjęcia szczere i spontaniczne. Do szczerości potrzebne jest zaufanie, dlatego dbam o to, byśmy choć trochę się poznali, byś mógł mi zaufać. Mam świadomość, że ja – prawdopodobnie jako jedyna osoba w trakcie najważniejszego dla Ciebie dnia, mam możliwość zobaczyć wszystko. I ocierane ukradkiem łzy mamy i wzruszenie na twarzach Pary Młodej, gdy stoicie przed ołtarzem. To ogromne wyróżnienie i z tym właśnie poczuciem robię, co w mojej mocy, by najlepiej opowiedzieć Waszą historię.

Mimo wszystko jednak, jako fotograf przedstawiam Waszą historię moimi oczami, więc to ważne, by mój styl “widzenia”, ale też edycji zdjęć Wam odpowiadał. Jeśli czujecie, że tak jest, napiszcie do mnie, opowiedzcie swoją historię i zapytajcie o kwestie, które pomogą Wam w podjęciu decyzji.

 

Albumy

Zdjęcia oddaję w formie internetowej galerii, dzięki czemu będziesz je mógł w łatwy sposób pokazać najbliższym. Jednak fotografia to nie tylko pliki cyfrowe, ale przede wszystkim albumy pełne odbitek, które można dotknąć i powąchać. Albumy pozostają na lata i najpewniej będziesz zaglądał do nich nie tylko Ty, ale też Twoje dzieci,a może i wnuki! Ja uwielbiam przeglądać albumy z młodości moich dziadków. 😉
Mogę zaoferować Ci eleganckie fotoalbumy, drukowane na grubych kartach, jak i wyjątkowe, personalizowane albumy tradycyjne.

 

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz